Prezentacja grup młodzieżowych Naszej Akademii
Prezentacja grup młodzieżowych Naszej Akademii na hali sportowej przy ul. Świętokrzyskiej 11
W czwartek 29.02.2024 na zaproszenie Klubu Partnerskiego KP KSZO 1929 nasza Akademia zaprezentowała grupy młodzieżowe na sezon 2024 w rocznikach 2012-2019
Łącznie w 8 grupach wiekowych w wydarzeniu wzięło udział ok 140 Kadeciaków.
Po zaprezentowaniu grup młodzieżowych i Akademii Piłkarskiej Kadet i Akademii Piłkarskiej Galactikos ( są to dwie akademię w Ostrowcu Świętokrzyskim, które na mocy umowy partnerskiej z Klubem KP KSZO 1929 szkolą młodzież do 12-tego roku , a następnie przekazują zawodników do KP KSZO 1929).
Swoje grupy młodzieżowe zaprezentował klub KP KSZO 1929
Ilość zgromadzonych piłkarzy i piłkarek na hali przy ul. Świętokrzyskiej śmiało przekroczyła liczbę 400 , co pokazuje jak ważną częścią życia jest dla Ostrowca piłka nożna.
Głównym punktem programu była prezentacja pierwszej drużyny trzecioligowego Klubu KP KSZO 1929 pod dowództwem Prezesa Naszej Akademii, a obecnie trenera klubu KSZO Rafała Wójcika.
Pamiątkowe nagrody zostały wręczone wszystkim uczestnikom przez władze Miasta Ostrowiec Świętokrzyski pod dowództwem Pana Wiceprezydent Artur Łakomiec
Dziękujemy zarządowi Klubu KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski w osobach Piotr Chorab, Andrzej Szymański , Patryk Bielecki , Kamil Bartoszuk za możliwość wzięcia udziału w tak ważnym wydarzeniu sportowym roku 2024