Turniej w Starachowicach - rocznik 2012 i młodsi
W niedzielę 5.01.2020 rocznik 2012 i młodsi rozegrał bardzo dobrze zorganizowany turniej w Starachowicach. Zespoły rywalizowały w dwóch 5 zespołowych grupach. Kadet w swojej grupie miał Broń Radom, Beniaminek Radom, PAS Skarżysko i Star Starachowice.
W pierwszym meczu Kadet przystąpił do rywalizacji z Bronią i dość pechowo przegrał 2:1 po trafieniu Szymona Bienia. Drugie spotkanie ze Starem Starachowice również nasz zespół musiał uznać wyższość przeciwników i Star wygrał 4:0. Kolejnym zespołem był Pas Skarżysko gdzie Kadet po dwóch trafieniach Szymona Bienia i jednym Piotra Wykroty wygrał 3:0. W ostatnim grupowym spotkaniu wygraliśmy 3:0 z Beniaminkiem Radom po 3 trafieniach Szymka Bienia i dzięki temu zwycięstwu mogliśmy grać o miejsca na podium. Niestety w półfinale i w meczu o 3 miejsce doznaliśmy porażek z Beniaminkiem Radom drugim zespołem 3:0 i w meczu o 3 miejsce z Galacticos 2:0 ostatecznie zajmując 4 miejsce.
Chłopakom należą się duże brawa za postawę w tym turnieju. Skład Kadeta: Szymon Bień, Piotr Wykrota, Jakub Janiszewski, Wojtek Mazur, Antek Rzechowicz, Dawid Serweta, Dawid Józefowicz, Mikołaj Żelazowski, Igor Srodoń, Olek Tkaczyk.